SCMD4D12-330
5S-SCMD4D12-330
SCMD4D12-330
FIXED IND 33UH 400MA 1.4 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 400mA |
| Q @ Freq: | 550mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.057"" (1.45mm)" |