SCMD4D12-150
5S-SCMD4D12-150
SCMD4D12-150
FIXED IND 15UH 620MA 750 MOHM
Product Description
| Series: | SCMD4D12 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 620mA |
| Q @ Freq: | 820mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 750 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.057"" (1.45mm)" |