SCMD4D12-101
5S-SCMD4D12-101
SCMD4D12-101
FIXED IND 100UH 240MA 4 OHM SMD
Product Description
| Series: | SCMD4D12 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 240mA |
| Q @ Freq: | 300mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.057"" (1.45mm)" |