SCMD4D10C-4R7
5S-SCMD4D10C-4R7
SCMD4D10C-4R7
FIXED IND 4.7UH 960MA 280 MOHM
Product Description
| Series: | SCMD4D10C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 960mA |
| Q @ Freq: | 1.12A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 280 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |