SCMD4D10-6R8
5S-SCMD4D10-6R8
SCMD4D10-6R8
FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM
Product Description
| Series: | SCMD4D10 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | 1.1A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 380 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |