SCMD4D10-150
5S-SCMD4D10-150
SCMD4D10-150
FIXED IND 15UH 500MA 900 MOHM
Product Description
| Series: | SCMD4D10 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | 670mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 900 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |