SCMD4D08-3R3
5S-SCMD4D08-3R3
SCMD4D08-3R3
FIXED IND 3.3UH 1.1A 190 MOHM
Product Description
| Series: | SCMD4D08 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.1A |
| Q @ Freq: | 1.12A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 190 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.039"" (1.00mm)" |