Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsSignal Transformer SCIHP1367-2R2M
SCIHP1367-2R2M
5S-SCIHP1367-2R2M
SCIHP1367-2R2M
FIXED IND 2.2UH 20A 4.2 MOHM SMD
Product Description
Series:SCIHP1367
Function:-
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):20A
Q @ Freq:33A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:4.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.508"" W (13.80mm x 12.90mm)","0.264"" (6.70mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated