SCIHP1367-100M
5S-SCIHP1367-100M
SCIHP1367-100M
FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP1367 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10A |
| Q @ Freq: | 15.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 18.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.508"" W (13.80mm x 12.90mm)","0.264"" (6.70mm)" |