SCIHP1350-5R6M
5S-SCIHP1350-5R6M
SCIHP1350-5R6M
FIXED IND 5.6UH 10.5A 17.6 MOHM
Product Description
| Series: | SCIHP1350 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10.5A |
| Q @ Freq: | 19A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 17.6 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.508"" W (13.80mm x 12.90mm)","0.197"" (5.00mm)" |