SCIHP1350-1R5M
5S-SCIHP1350-1R5M
SCIHP1350-1R5M
FIXED IND 1.5UH 18A 4.3 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP1350 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 18A |
| Q @ Freq: | 35A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 4.3 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.508"" W (13.80mm x 12.90mm)","0.197"" (5.00mm)" |