Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsSignal Transformer SCIHP1338-6R8M
SCIHP1338-6R8M
5S-SCIHP1338-6R8M
SCIHP1338-6R8M
FIXED IND 6.8UH 9A 22 MOHM SMD
Product Description
Series:SCIHP1338
Function:-
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:14A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.508"" W (13.80mm x 12.90mm)","0.150"" (3.80mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated