SCIHP1338-3R3M
5S-SCIHP1338-3R3M
SCIHP1338-3R3M
FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP1338 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 12A |
| Q @ Freq: | 22A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 12 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.543"" L x 0.508"" W (13.80mm x 12.90mm)","0.150"" (3.80mm)" |