SCIHP1040-3R3M
5S-SCIHP1040-3R3M
SCIHP1040-3R3M
FIXED IND 3.3UH 11A 11.5 MOHM
Product Description
| Series: | SCIHP1040 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 11A |
| Q @ Freq: | 16A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 11.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.402"" W (11.50mm x 10.20mm)","0.157"" (4.00mm)" |