SCIHP0735-4R7M
5S-SCIHP0735-4R7M
SCIHP0735-4R7M
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP0735 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.5A |
| Q @ Freq: | 8.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 40 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.268"" W (7.30mm x 6.80mm)","0.138"" (3.50mm)" |