SCIHP0724-6R8M
5S-SCIHP0724-6R8M
SCIHP0724-6R8M
FIXED IND 6.8UH 3.5A 95 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP0724 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.5A |
| Q @ Freq: | 6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 95 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.268"" W (7.30mm x 6.80mm)","0.094"" (2.40mm)" |