SCIHP0724-4R7M
5S-SCIHP0724-4R7M
SCIHP0724-4R7M
FIXED IND 4.7UH 4.5A 63 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP0724 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 4.5A |
| Q @ Freq: | 7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 63 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.268"" W (7.30mm x 6.80mm)","0.094"" (2.40mm)" |