SCIHP0724-100M
5S-SCIHP0724-100M
SCIHP0724-100M
FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP0724 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.5A |
| Q @ Freq: | 5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 129 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.268"" W (7.30mm x 6.80mm)","0.094"" (2.40mm)" |