SCIHP0718-2R2M
5S-SCIHP0718-2R2M
SCIHP0718-2R2M
FIXED IND 2.2UH 5A 46 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP0718 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5A |
| Q @ Freq: | 8.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 46 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.268"" W (7.30mm x 6.80mm)","0.071"" (1.80mm)" |