SCIHP0718-1R5M
5S-SCIHP0718-1R5M
SCIHP0718-1R5M
FIXED IND 1.5UH 6A 34 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCIHP0718 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6A |
| Q @ Freq: | 10A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 34 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,200kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.268"" W (7.30mm x 6.80mm)","0.071"" (1.80mm)" |