SCH74-560
5S-SCH74-560
SCH74-560
FIXED IND 56UH 1.43A 260 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.43A |
| Q @ Freq: | 1.15A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 260 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.287"" W (8.00mm x 7.30mm)","0.205"" (5.20mm)" |