SCH74-390
5S-SCH74-390
SCH74-390
FIXED IND 39UH 1.68A 210 MOHM
Product Description
| Series: | SCH74 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.68A |
| Q @ Freq: | 1.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 210 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.287"" W (8.00mm x 7.30mm)","0.205"" (5.20mm)" |