SCH74-181
5S-SCH74-181
SCH74-181
FIXED IND 180UH 660MA 820 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 660mA |
| Q @ Freq: | 660mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 820 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.287"" W (8.00mm x 7.30mm)","0.205"" (5.20mm)" |