SCH74-121
5S-SCH74-121
SCH74-121
FIXED IND 120UH 850MA 620 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 850mA |
| Q @ Freq: | 730mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 620 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.287"" W (8.00mm x 7.30mm)","0.205"" (5.20mm)" |