SCH74-120
5S-SCH74-120
SCH74-120
FIXED IND 12UH 2.95A 65 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 2.95A |
| Q @ Freq: | 2.45A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 65 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.287"" W (8.00mm x 7.30mm)","0.205"" (5.20mm)" |