SCH53-4R7
5S-SCH53-4R7
SCH53-4R7
FIXED IND 4.7UH 2A 96 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2A |
| Q @ Freq: | 1.68A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 96 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,7.96kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.126"" (3.20mm)" |