SCH53-151
5S-SCH53-151
SCH53-151
FIXED IND 150UH 390MA 2.4 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 390mA |
| Q @ Freq: | 310mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.126"" (3.20mm)" |