SCH53-101
5S-SCH53-101
SCH53-101
FIXED IND 100UH 430MA 1.57 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 430mA |
| Q @ Freq: | 370mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.57 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.126"" (3.20mm)" |