SCH4312-820
5S-SCH4312-820
SCH4312-820
FIXED IND 82UH 280MA 2.95 OHM
Product Description
| Series: | SCH4312 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 280mA |
| Q @ Freq: | 210mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.95 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.220"" W (6.30mm x 5.60mm)","0.051"" (1.30mm)" |