SCH4312-680
5S-SCH4312-680
SCH4312-680
FIXED IND 68UH 300MA 2.6 OHM SMD
Product Description
| Series: | SCH4312 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | 230mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.6 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.220"" W (6.30mm x 5.60mm)","0.051"" (1.30mm)" |