SCH114-8R6
5S-SCH114-8R6
SCH114-8R6
FIXED IND 8.6UH 3.4A 60 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 8.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.4A |
| Q @ Freq: | 4.2A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 60 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |