SCH114-5R6
5S-SCH114-5R6
SCH114-5R6
FIXED IND 5.6UH 4.1A 48 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.1A |
| Q @ Freq: | 4.8A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 48 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |