SCH114-471
5S-SCH114-471
SCH114-471
FIXED IND 470UH 500MA 1.56 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | 600mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.56 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |