SCH114-3R9
5S-SCH114-3R9
SCH114-3R9
FIXED IND 3.9UH 4.7A 37 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.7A |
| Q @ Freq: | 5.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 37 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |