SCH114-331
5S-SCH114-331
SCH114-331
FIXED IND 330UH 560MA 1.22 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 560mA |
| Q @ Freq: | 700mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.22 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |