SCH114-2R5
5S-SCH114-2R5
SCH114-2R5
FIXED IND 2.5UH 5.1A 30 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 2.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 5.1A |
| Q @ Freq: | 6.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 30 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |