SCH114-181
5S-SCH114-181
SCH114-181
FIXED IND 180UH 900MA 589 MOHM
Product Description
| Series: | SCH114 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 589 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |