SCH114-150
5S-SCH114-150
SCH114-150
FIXED IND 15UH 2.75A 74 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.75A |
| Q @ Freq: | 3.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 74 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |