SCH114-121
5S-SCH114-121
SCH114-121
FIXED IND 120UH 1.08A 397 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.08A |
| Q @ Freq: | 1.23A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 397 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.193"" (4.90mm)" |