SCEP147S-3R4
5S-SCEP147S-3R4
SCEP147S-3R4
FIXED IND 3.4UH 12.3A 5.5 MOHM
Product Description
| Series: | SCEP147S |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.4|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 12.3A |
| Q @ Freq: | 18.4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.591"" L x 0.587"" W (15.00mm x 14.90mm)","0.319"" (8.10mm)" |