SCEP147L-8R0
5S-SCEP147L-8R0
SCEP147L-8R0
FIXED IND 8UH 11.5A 7.8 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCEP147L |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 11.5A |
| Q @ Freq: | 10A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 7.8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.591"" L x 0.587"" W (15.00mm x 14.90mm)","0.319"" (8.10mm)" |