SCEP147L-4R5
5S-SCEP147L-4R5
SCEP147L-4R5
FIXED IND 4.5UH 14A 5.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCEP147L |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 14A |
| Q @ Freq: | 13.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.591"" L x 0.587"" W (15.00mm x 14.90mm)","0.319"" (8.10mm)" |