SCEP147H-7R3
5S-SCEP147H-7R3
SCEP147H-7R3
FIXED IND 7.3UH 9A 13.3 MOHM SMD
Product Description
Series:SCEP147H
Function:-
Type:-
Inductance:7.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:14.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:13.3 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.591"" L x 0.587"" W (15.00mm x 14.90mm)","0.319"" (8.10mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated