SCEP147H-3R5
5S-SCEP147H-3R5
SCEP147H-3R5
FIXED IND 3.5UH 13.5A 7.5 MOHM
Product Description
Series:SCEP147H
Function:-
Type:-
Inductance:3.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):13.5A
Q @ Freq:20.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:7.5 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.591"" L x 0.587"" W (15.00mm x 14.90mm)","0.319"" (8.10mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated