SCEP134S-2R5
5S-SCEP134S-2R5
SCEP134S-2R5
FIXED IND 2.5UH 12.5A 6.6 MOHM
Product Description
| Series: | SCEP134S |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 12.5A |
| Q @ Freq: | 12.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 6.6 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.547"" L x 0.547"" W (13.90mm x 13.90mm)","0.193"" (4.90mm)" |