SCEP134H-2R7
5S-SCEP134H-2R7
SCEP134H-2R7
FIXED IND 2.7UH 12A 10.8 MOHM
Product Description
Series:SCEP134H
Function:-
Type:-
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):12A
Q @ Freq:14.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:10.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.547"" L x 0.547"" W (13.90mm x 13.90mm)","0.193"" (4.90mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated