SCEP125-1R5
5S-SCEP125-1R5
SCEP125-1R5
FIXED IND 1.5UH 17A 2.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCEP125 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 17A |
| Q @ Freq: | 14A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.508"" L x 0.508"" W (12.90mm x 12.90mm)","0.228"" (5.80mm)" |