SCEP105S-1R3
5S-SCEP105S-1R3
SCEP105S-1R3
FIXED IND 1.3UH 13A 5.3 MOHM SMD
Product Description
Series:SCEP105S
Function:-
Type:-
Inductance:1.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):13A
Q @ Freq:16.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.3 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.220"" (5.60mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated