SCEP104S-2R5
5S-SCEP104S-2R5
SCEP104S-2R5
FIXED IND 2.5UH 7.4A 21.8 MOHM
Product Description
Series:SCEP104S
Function:-
Type:-
Inductance:2.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7.4A
Q @ Freq:11.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:21.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.177"" (4.50mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated