SCEP104L-4R3
5S-SCEP104L-4R3
SCEP104L-4R3
FIXED IND 4.3UH 7.2A 21.8 MOHM
Product Description
| Series: | SCEP104L |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 7.2A |
| Q @ Freq: | 7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 21.8 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.409"" L x 0.409"" W (10.40mm x 10.40mm)","0.177"" (4.50mm)" |